WARSZTATY CAPOEIRA DLA DZIECI, ORAZ GRUPY STARSZEJ 29.11.14

Moi Drodzy;

Dnia 29.11.14 (tj. sobota) odbędą się coroczne,specjalne warsztaty Capoeira , połączone z egzaminem na nowe stopnie. W tym roku będziemy gościć aż trzech gości specjalnych:

- Professor 2o Secao( Cristiano Silva) -główny prowadzący imprezę, wybitny trener capoeira. Urodził się w Brazylii .Całą swoja siłę i energie wkłada w rozwój capoeira unicar na ternie całej Polski. Doskonały pedagog ( prowadzi obecnie liczne grupy  na terenie miasta Łódź).

- Contramestre Sem Memoria (Adam Faba) – prekursor capoeira w Polsce, jest posiadaczem najwyższego wśród Polaków stopnia w capoeira(stopień mistrzowski). Pod okiem contramestre Sem Memoria trenowała większość najbardziej zaawansowanych capoeiristas w Polsce. Jest nauczycielem wielu znakomitych trenerów i zawodników.

- Estiagiario 2o Cachorro (Patryk Stolarz) – uczeń contramestre Sem Memoria, posiada jeden z najwyższych stopni w Polsce. Jest nadzwyczaj kreatywną osobą, która bardzo wiele swojego czasu i energii poświęciła na nakręcanie  młodzieży do aktywnego działania. Dwukrotnie odwiedził Salvador da Bahia (łącznie 5,5 miesiąca), gdzie codziennie intensywnie trenował, żeby przywieźć ze sobą jak najwięcej doświadczenia i wiedzy Obecnie prowadzi sekcję Unicar Wrocław.

Oprócz w/w gości będziemy gościć kadrę instruktorską z śląskich sekcji Capoeira UNICAR wraz ze swoimi podopiecznymi.

Informacje dodatkowe:

Plan imprezy:

12:30 – 12:45 –  zbiórka na recepcji hali

13:00-15:00 – treningi dla dzieci z podziałem na grupy zaawansowania.

15:00-15:30 – Roda dla dzieci z udziałem grupy starszej.

15:30-17:00 – Batizado e troca de corda dla dzieci-zdawanie na stopnie.

17:00 – 18:00 – Trening dla grupy starszej.

18:00-19:00 – Roda de Capoeira dla starszych.

(Pomiędzy poszczególnymi blokami treningowymi przewidziane krótkie przerwy).

Miejsce:

Hala MOSiR Mikołów

ul. Konstytucji 3-go Maja 31 (obok SP nr 3)


ZAPISY BEZPOŚREDNIO U  TRENERA SEKCJI DO 25.11.14.

DO ZOBACZENIA !